הזמנה לקבוצת אימהות/בוגרות

יוצאות לטבע, פוגשות חברות ומדוושות בקלות
קבוצת הלביאות של מועדון שפיצים
יש לך ילדים ואת מתמרנת איתם, עם הבעל, עם העבודה, עם הבית... ואת רוצה גם קצת כושר, קצת טבע, קצת ניקוי ראש, קצת נוף יפה. מגיע לך! אבל בינינו, למי יש זמן? ועד שכבר מצאת זמן, דווקא עם אופניים? בפעם האחרונה לא הלך כל כך טוב? 
אז הקבוצה הזו בדיוק בשבילך. דווקא עכשיו, דווקא עם קורונה, יוצאים לרכב עם עוד נשים כמוך, שהן מתחילות מחדש על האופניים. עם 2 מדריכות שהן תותחיות בהדרכה, שיודעות איך זה כשמתחילים, שחוששים, לא בטוחים איך ומה יהיה ומה תהיינה ההשפעות על העייפות והשרירים התפוסים.
קלאודיה, שרון וגם רם, מדריכים את הקבוצה, מבטיחים ללוות אותך צעד אחר צעד, בקצב שלך ולהפוך את הרכיבה בשטח לאפשרית ואף מהנה.
המפגשים שבועיים ובמקומות שונים, בטבע, באויר הבוקר הקריר או מול שקיעה מהממת, ניקוי ראש אמיתי. מוזמנת להתקשר לרם 058-4878888 לקבל פרטים ולהתחיל משהו חדש, מרגש, מרתק שיעשה לך רק כיף (האמת, גם קצת נזיע...) אפשר לשתף ולהזמין חברות ואפשר להצטרף לקבוצת הוואטסאפ.  https://chat.whatsapp.com/JncapnvRh0TIVZeCpnxUt1
קבוצת הנשים מיועדת ובנויה סביב הצרכים של הרוכבות המתחילות כדי לאפשר לאמהות עובדות, עסוקות לצאת בכל זאת, להנות וגם להשתפר ברכיבה.
מוזמנות.רכיבת בוגרים וגיל שלישי
המועדון רואה ברכיבת בוגרים ואף גיל שלישי ערך חשוב בהרחבת מסגרות הפעילות הגופנית, ביציאה לטבע וגם בשיפור היכולת הגופנית והקואורדינטיבית והשפעתם של כל אלו על החיים היומיומיים.
על כן, במועדון יש קבוצה לרכיבת בוגרים מתחילים וגיל שלישי הנפגשת מספר פעמים בשבוע ונותנת דגש על רכיבה קלה ושיפור מתמיד ביכולות. המטרה - בעוד חצי שנה תרגישו אחרת לגמרי כשתרצו לצאת לרכוב.

כל הפעילויות האחרות של המועדון
פתוחות בפני קבוצת הבוגרים והגיל השלישי והמועדון רואה ערך רב ברכיבות משפחתיות וטיולים של קבוצות רב-גילאיות.

לפרטים נוספים על פעילויות אחרות אפשר למצוא בדף של טיולי משפחות

טיולים קבוצתיים או משותפים לקבוצות הבוגרים והילדים
בסופי שבוע וחופשים יוצאים רוכבי המועדון לטיולים. פעם או פעמיים בחודש, יוצאות הקבוצות למסלולים חופפים ואז ניתן לשלב בין רכיבה עם קבוצות הבוגרים לבין רכיבה משפחתית.

טיולי הורים וילדים
חלק מהטיולים מיועדים למשפחות, הורים וילדים וגם נכדים.
הורים וילדים בטיול
הורים וילדים שפיצים בטיולאירועי אופניים
רוכבי המועדון משתתפים בסובב כינרת, סובב תל אביב ועוד אירועי אופניים. היציאה קבוצתית ומתאפיינת בגישה משפחתית ובעזרה הדדית. מסיימים את הרכיבה יחד עם החברים.