יום ראשון, 31 בינואר 2010

לקוחות כותבים

מירה רצתה ללמוד לרכוב על אופניים. היא הצליחה בקלות. וזה מה שכתבה:
אני בת 59 מחיפה, לאחר שנים רבות עם בוא הנכדים החלטתי שהגיע הזמן ללמוד לרכב על אופניים ,כדי שנוכל לצאת לטיולים משפחתיים. רם היה המורה האישי שלי במשך 4 שיעורים. שיטת הלימוד שלו מצוינת שכן היא מלמדת אותך לשמור על שיווי משקל ונותנת לך ביטחון ,וכך כבר בשיעור השני הצלחתי לרכב לבד ללא נפילות.
לכן הנני ממליצה בחום על רם כמאמן אישי, אף פעם לא מאוחר ללמוד ולהגשים חלומות. מירה

הנה מה שכתב רונן, לאחר שלושה שיעורים:
רם, תודה לך על החוויה הנפלאה. אמנם ההיכרות ביננו הייתה של 3 שיעורים בלבד, וזה כבר מראה שהשיטה שלך מצויינת, אבל כבר בשיעור הראשון הבנתי שמצאתי מורה מצוין ומקצוען. כמו שאמרתי לך בשיעור האחרון, ברגע שהתחלתי לרכב זה היה פשוט כמו קסם. מאוסף של תרגילים שנראים לא קשורים אחד לשני, מגיעים פתאום לרכיבה עצמאית. מדהים! ולמי שקורא את ההמלצה ומתלבט האם לפנות לרם כדי ללמוד לרכב בגיל מבוגר, אז אין מה להתלבט, ההנאה בשיעורים וההצלחה מובטחים.
רונן, יקנעם

ארז כתב:
רציתי להודות לך על לימוד רכיבת אופניים היעיל והטוב.
תוך חמישה שיעורים הצלחתי ללמד אותי, אחרי שהגעתי לגיל 39 וכבר הייתי בטוח שלעולם לא אדע  לרכב.
הכל קרה כל כך מהר. היום חודשיים מאז השיעור הראשון ...כבר רכבתי 15 ק"מ ברציפות...
הרבה תודה ושבת שלום
ארז, חיפה

דניס כתבה:
אני מורה בת 48 והחלטתי השנה לנצל את הקיץ להגשמת חלום ילדות- ללמוד לרכב על אופניים. ניסיתי תקופה ארוכה ללמוד לבדי ובסיוע משפחתי אך הדבר לא עלה בידי. לפני שנואשתי החלטתי כצעד אחרון ללמוד לרכב אצל בעל מקצוע. רם הצליח, בזכות העידוד והסבלנות האין סופית שלו. רם סייע לי לרכוש ביטחון על האופניים ולהתגבר על הפחד מפני נפילה. הוא נתן לי כלים מעולים וטכניקות מקצועיות להתמודד עם כל מצב על האופניים. התוצאה - למרות שאני רוכבת מאז כל יום, לא נפלתי מעולם.
אילו לא הייתי פונה לרם הייתי כנראה מוותרת מזמן על הרעיון ולא לומדת לעולם לרכב על אופניים.
רם מורה יוצא דופן- סבלן, רגיש, מנוסה ומקצועי שהעניק לי בארבעה שיעורים בלבד, את הביטחון שהייתי זקוקה לו כדי להתגבר על החששות שלי. אני ממליצה לכל אחד, בכל גיל, ללמוד אצל רם, ולזכות לבסוף להנאה מהחוויה הנפלאה של רכיבה על אופניים.